Nullam lacinia dictum auctor class aptent laoreet litora


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla mauris dolor, gravida a varius blandit, auctor eget purus. Phasellus scelerisque sapien sit amet mauris laoreet, eget scelerisque nunc cursus. Duis ultricies malesuada leo vel aliquet. Curabitur rutrum porta dui eget mollis. Nullam lacinia dictum auctor. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculu.

Aliquam ac dui vel dui vulputate consectetur. Mauris accumsan, massa non consectetur condimentum, diam arcu tristique nibh, nec egestas diam elit at nulla. Suspendisse potenti.


Read more
 • 1996

  Ankara'da kuruldu. Danışmanlık, vergi ve denetim hizmetleri vermeye başladık.
 • 2008

  Türkiye'nin ilk Ar-Ge merkezi başvurusu bizim danışmanlığımızda yapıldı. Ankara ofisimizde hukuk birimi kuruldu.
 • 2011

  İstanbul’da ayrı bir ofiste hukuk danışmanlığı hizmeti vermeye başladık. Novicor Technology Partners’i kurduk. Teknoloji ve inovasyon odaklı yönetim danışmanlığı grubu haline geldik.
 • 2012

  Danışmanlık ve denetim hizmetlerinde kaliteli yaygınlaşma ile ULUSAL MARKA olma planları yaparak harekete geçtik. GLOBAL MARKA olma hayali de o günlerde zihinlerimize yerleşti.
 • 2013

  Gaziantep şubemiz açıldı. Şirket unvanımızı plan ve hayallerimize uygun şekilde SİSTEM GLOBAL olarak yeniledik. TEKNOPAY şirketinin kuruluşu ile Teknopark şirketlerine, Ar-Ge Merkezlerine ve Tasarım Merkezlerine Teknik Bordrolama hizmeti sunmaya başladık.
 • 2014

  Japon SCS Global Danışmanlık şirketi ile stratejik ortaklık kurduk. Uluslararası iş birlikleri ile katma değerli hizmetlere ağırlık verme kararı aldık.
 • 2015

  İzmir’de Sistem Global Ege ile bütün Ege’ye hizmet vermeye başladık. Türkiye’nin önde gelen Serbest Bölge Danışmanlık firması ile birleştik, portföyümüze Serbest Bölge Danışmanlığını da ekledik. Sektördeki yeniliklere hizmet verebilmek için uluslararası know-how transferi de yapılacak biçimde Türkiye’nin ilk patent değerleme şirketi SGP A.Ş.’yi kurduk
 • 2016

  Adana şubemizi hayata geçirdik. İzmir’de İnvesta Global’i kurduk. SGD Bağımsız Denetim’i kurduk. Türkiye’nin ilk Tasarım Merkezi tarafımızca kuruldu. Ülke çapında TİM üyelerine Ar-Ge Merkezi ve Tasarım Merkezi konusunda değerlendirme, danışmanlık, kurulum sağlayıcısı olduk.
 • 2017

  Bursa’da stratejik partnerimiz ile Ar-Ge danışmanlık hizmetleri vermeye başladık. Hizmetlerimize inovasyon katmak hedefiyle sektöre ‘Avantaj Pusulası’ (Ar-Ge ve Tasarım Merkezi Fayda Maliyet Analizi) ve ‘ARGERA’ (Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri Yönetim Yazılımı) adlı iki yeni yazılım ürünü kazandırdık.
 • 2018

  Ar-Ge ve İnovasyon ile rekabet avantajı sağlamak isteyen firmalara ‘Büyüme Stratejileri ve Süreç Yönetimi’ hizmeti sunmak amacıyla Türkiye’nin en büyük özel sermayeli yatırım bankası olan Aktif Bank ortaklığında İNOVABAN’ı kurduk. Sistem Global, Türkiye’nin en büyük patent şirketlerinden Erdem Kaya Patent ile stratejik ortaklık anlaşması yapıldı. ‘Yeni Meslek Yeni Gelecek’ sloganıyla Sistem Akademi hayata geçirildi. Bilişim/Fikri Mülkiyet hizmetleri ayrı bir departmanda sunulmaya başlandı. Globalleşme hedefimiz doğrultusunda en büyük adımlardan biri olan Londra ofisimiz kuruldu.
 • 2019

  İş kurma ve büyütme süreçlerinizde çözüm ortağınız olacak iştirakimiz e-Danışman kuruldu. TURQUALITY Danışmanlığı vermeye başladık. Türkiye'den çıkan ilk GLOBAL TÜRK Danışmanlık markası olma hedefinin bir parçası olarak Londra ve Brüksel’den sonra Berlin ve Singapur'da yapılanma çalışmalarına başladık. KVKK Uyum hizmetini portföyümüze ekledik. SİBA (Sistemli İnovasyon Büyüme Analizi) Yazılımını hayata geçirdik.
 • 2020

  Her adımda olasılıkları yeniden gözden geçirerek ve güncelleyerek dünya ölçeğinde etki alanımızı genişletmeye devam ediyoruz. Londra ve Brüksel ofislerimizden sonra, bu yıl da global sulardaki yolculuğumuza Singapur ve Berlin’i de ekleyeceğiz. Patent Değerleme & Ticarileştirme ve Satın Alma & Birleşme alanlarında çalışmalarımızı büyütmeyi, ürünlerimizin dijitalleşmesi, robotik yatırımlar vb. ile Sistem Global 2.0’ı dijital dünyada hızla geliştirmeyi hedefliyoruz.


LOREM IPSUM DOLOR SIT

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla mauris dolor, gravida a varius blandit.


Fusce ut velit laoreet, tempus arcu eu, molestie tortor. Nam vel justo cursus, faucibus lorem eget, egestas eros. Maecenas eleifend erat at justo fringilla imperdiet id ac magna. Suspendisse vel facilisis odio, at ornare nibh.


READ MORE CONTACT US
 
HISTORY

OUR TEAM

ALIQUAM SEM

Karen
Donut

+61 (0) 383 766 284
noreply@envato.com

NULLA QUAM

Mike
McKenzie

+61 (0) 383 766 284
noreply@envato.com

LECTUS FELIS

Paul
Shepherd

+61 (0) 383 766 284
noreply@envato.com

NULLAM WISI

Kevin
Perry

+61 (0) 383 766 284
noreply@envato.com